Sunday, 25. September
20:30h Cedevita - Fenerbahçe (Zadar Dogus Basketball Tournament) and
20:45h Las Palmas - Real Madrid (Primera División)
20:45h Excelsior - PSV (Eredivisie)
20:45h Napoli - Chievo (Serie A)
21:00h Palmeiras - Coritiba (Serie A)
21:00h Celje - Zagreb (Champions League)
21:30h Braga - Vitoria Setubal (Liga NOS)
22:30h Sport Recife - Santos FC (Serie A)
-------------------------------------------------------
00:00h Football Table (00:00h - 24:00h)
00:00h Football (00:00h - 24:00h)
00:00h Tennis (00:00h - 24:00h)
00:00h Basketball (00:00h - 24:00h)
00:00h Handball (00:00h - 24:00h)
00:00h Tip Game 2016/17 (00:00h - 24:00h)
05:00h WTA Premier Tokyo FINALE
07:00h WTA Premier Tokyo FINALE
08:20h Moto GP Aragon - WARM UP (Moto 3)
09:10h Moto GP Aragon - WARM UP (Moto 2)
09:40h Moto GP Aragon - WARM UP (Moto GP)
11:00h Moto GP Aragon - RACE (Moto 3)
12:00h Kawasaki - Yokohama (JFL)
12:00h Leganes – Valencia (Primera División)
12:20h Moto GP Aragon - RACE (Moto 2)
12:30h Torino - Roma (Serie A)
13:30h Salavat – Medveščak (KHL)
13:30h 2.Bundesliga - SIMULCAST and
13:30h 1860 München - Hannover 96 (2.Bundesliga) and
13:30h Arminia Bielefeld - Nürnberg (2.Bundesliga) and
13:30h Dynamo Dresden - Würzburger Kickers (2.Bundesliga) and
13:35h Peking - Shandong (Super League)
14:00h Moto GP Aragon - RACE (Moto GP)
14:00h Aberdeen – Rangers (Premiership)
14:30h Standard - Eupen (Jupiler League)
15:00h Serie A - SIMULCAST
15:00h Inter - Bologna (Serie A) and
15:00h Lazio - Empoli (Serie A)
15:00h St. Etienne - Lille (Ligue 1)
15:00h PAOK Thessaloniki - Xanthi (Super League)
15:30h Hoffenheim - Schalke 04 (1.Bundesliga) and
15:30h ATP Metz FINALE
16:00h Cedevita - Budućnost (Zadar Doğuş Basketball Tournament - 5th place)
16:15h Atletico Madrid – Deportivo (Primera División)
17:00h West Ham – Southampton (Premier League)
17:00h Nancy - Nice (Ligue 1)
17:00h Osijek - Istra (MAXtv Prva Liga)
17:00h Metalac - Partizan (Super Liga) and
17:00h Pick Szeged - RN Löven (Champions League)
17:30h FC Köln - Leipzig (1.Bundesliga) and
17:30h Superkup FINALE (Serie A1)
18:00h Fenerbahçe - Gaziantepspor (Süper Lig)
18:15h Villarreal – Osasuna (Primera División)
18:15h Super kup FINALE (Pallacanestro)
18:30h Anzhi - Zenit (Premier League)
18:30h Zadar - Lokomotiv Kuban (Zadar Doğuş Basketball Tournament - 3th place)
19:00h Rijeka - Split (MAXtv Prva Liga)
19:00h Crvena zvezda - Vojvodina (Super Liga) and and
19:00h Željezničar - Metalac (BHT Premijer Liga)
19:00h Široki Brijeg - Sarajevo (BHT Premijer Liga) and
19:00h Green Bay - Detroit (NFL)
19:30h Sky90 and
19:30h Larissa - Olympiacos (Super League)
19:30h Kiel - PSG (Champions League)
20:45h Espanyol – Celta (Primera División)
20:45h Fiorentina - Milan (Serie A)
21:00h Olympique M. - Nantes (Ligue 1)
21:00h Fenerbahçe - Daruşşafaka (Zadar Doğuş Basketball Tournament FINALE)
21:00h Corinthians - Fluminense (Serie A)
21:15h Moreirense – Guimaraes (Liga NOS)
22:05h Seattle - San Francisco (NFL)
22:25h Kansas City - NY Jets (NFL)
23:00h Boca Juniors - Quilmes (Primera Division)
23:30h Atletico M. - Internacional (Serie A)
Account ---> For VIP status please visit this link!
Request match for the next days ---> Click Here