Saturday, 25. September
--------------------------------------------------------------------
00:00h Football Table (00:00h - 24:00h)
07:30h F3 Russia - Race 1 (Formula 3)
09:30h F2 Russia - Race 1 (Formula 2)
10:00h ATP 250 Nur Sultan
11:00h Yokohama FC - Yokohama Marinos (JFL)
11:00h F1 Russia - Training 3 (Formula 1) and and and
12:00h Jeonbuk - Inchoen (K-League)
12:00h Türk Telekom - Tofaş (TBL)
12:30h Sivasspor - Fatih Karagümrük (Süper Lig)
12:35h F3 Russia - Race 2 (Formula 3)
13:30h 2. Bundesliga - SIMULCAST
13:30h Karlsruher - St. Pauli (2. Bundesliga)
13:30h Ingolstadt 04 - Fortuna Düsseldorf (2. Bundesliga)
13:30h Paderborn - Holstein Kiel (2. Bundesliga)
13:30h Chelsea - Manchester City (Premier League) and and
13:30h Manchester United - Aston Villa (Premier League) and
13:30h Reading - Middlesbrough (Championship)
14:00h Como - Benevento (Serie B)
14:00h Alavés - Atlético Madrid (LaLiga)
14:00h WTA 250 Ostrava & ATP 250 Metz
14:00h F1 Russia - Qualifications (Formula 1) and and and
14:00h Der tipico Countdown (1.Bundesliga) and
14:00h Verl - 1860 München (3. Bundesliga)
14:00h Kaiserslautern - Osnabrück (3. Bundesliga)
15:00h Spezia - Milan (Serie A) AS 2 SRB and
15:00h Antalyaspor - Yeni Malatyaspor (Süper Lig)
15:00h Bastia - Ajaccio (Ligue 2)
15:00h Stal Mielec - Radomiak (Ekstraklasa)
15:30h 1. Bundesliga - SIMULCAST
15:30h RB Leipzig - Hertha (1. Bundesliga)
15:30h Eintracht Frankfurt - Köln (1. Bundesliga)
15:30h Bayer Leverkusen - Mainz 05 (1. Bundesliga)
15:30h 1899 Hoffenheim - Wolfsburg (1. Bundesliga)
15:30h Union Berlin - Arminia Bielefeld (1. Bundesliga)
15:40h F2 Russia - Race 2 (Formula 2)
16:00h TSC - Vojvodina (Ling Long Tire Super Liga)
16:00h Leeds United - West Ham United (Premier League) and and
16:00h Everton - Norwich City (Premier League) and
16:00h Watford - Newcastle United (Premier League)
16:00h Leicester City - Burnley (Premier League) and
16:00h Bournemouth - Luton (Championship)
16:00h Vikingur - Leiknir (Úrvalsdeild karla)
16:00h Argeş Piteşti - Chindia Târgovişte (Liga I)
16:00h Kastamonu - Krim Ljubljana (Women's Champions League)
16:15h Valencia - Athletic Bilbao (LaLiga)
16:30h Moreirense - Arouca (Liga Portugal Bwin)
16:30h Willem ll - PSV (Eredivisie)
17:00h Slaven Belupo - Dinamo (HT Liga)
17:00h Tuzla City - Vele (M:tel Premijer Liga)
17:00h St. Étienne - Nice (Ligue 1)
17:00h Igokea - Borac Čačak (ABA Liga)
17:30h Alle Spiele, Alle Tore (1. Bundesliga)
18:00h Inter - Atalanta (Serie A)
18:00h Adana Demirspor - Gaziantep (Süper Lig)
18:00h Spartak - Ufa (Premier League)
18:00h Podravka - CSM București (Women's Champions League)
18:00h ISL Napoli (Swimming)
18:30h Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund (1. Bundesliga)
18:30h Brentford - Liverpool (Premier League) and and
18:30h Sevilla - Espanyol (LaLiga)
18:30h Cosenza - Crotone (Serie B)
18:30h Rukh Lviv - Dynamo Kiev (Vyscha Liha)
18:30h Jadran - Apolon Smirnis (Champions League - Qualifiers)
18:45h Ajax - Groningen (Eredivisie)
19:00h Kolubara - Radnički (Ling Long Tire Super Liga)
19:00h ibenik - Osijek (HT Liga)
19:00h Borac - Sarajevo (M:tel Premijer Liga) and
19:00h Strasbourg - Lille (Ligue 1)
19:00h Vitória - Benfica (Liga Portugal Bwin)
19:00h Zlin - Sparta (First League)
19:15h Efes - Merkezefend (TBL)
19:30h Fehérvár - Puskás Akadémia (OTP Bank Liga)
20:00h Legia Warszawa - Raków (Ekstraklasa)
20:00h Napoli - Armani (Pallacanestro)
20:30h Hansa Rostock - Schalke 04 (2. Bundesliga) and
20:45h Genoa - Verona (Serie A)
20:45h Standard Ličge - St. Truidense (Jupiler League)
20:45h Unicaja - Gran Canaria (ENDESA Liga)
21:00h Real Madrid - Villarreal (LaLiga)
21:00h PSG - Montpellier (Ligue 1)
21:00h Lyon - Lorient (Ligue 1)
21:00h Feyenoord - NEC (Eredivisie)
21:00h Cedevita Olimpija - Krka (ABA Liga)
21:30h Tondela - Famalicăo (Liga Portugal Bwin)
21:30h Philadelphia - Atlanta (MLS)
Account ---> For VIP status please visit this link!
Request match for the next days ---> Click Here