Sunday, 13. February
23:00h Portland Trail Blazers - New York Knicks (NBA) and and
23:15h Union - River Plate (Primera Division) and and
--------------------------------------------------------------------
00:00h Chivas - Tigres (Liga MX)
00:00h Ohio State - Michigan (NCAA)
01:00h Vancouver Canucks - Toronto Maple Leafs (NHL)
01:00h Charlotte Hornets - Memphis Grizzlies (NBA)
01:00h New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs (NBA)
01:00h Washington Wizards - Sacramento Kings (NBA)
01:30h Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers (NBA)
01:30h Toronto Raptors - Denver Nuggets (NBA)
02:00h ATP 250 Dallas
02:00h Chicago Bulls - Oklahoma City Thunder (NBA)
02:00h Miami Heat - Brooklyn Nets (NBA)
02:00h UFC 271 - Prelims
02:30h Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers (NBA)
02:30h Golden State Warriors - Los Angeles Lakers (NBA) and and
03:00h Phoenix Suns - Orlando Magic (NBA)
03:10h Beijing 2022 (Winter Olympic Games) and
04:00h Calgary Flames - New York Islanders (NHL)
04:00h UFC 271 - UFC 271: Israel Adesanya - Robert Whittaker
08:45h Brisbane Roar - Macarthur FC (A League)
10:00h Bosnia & Herzegovina - Japan (Women's World Cup - Qualifications)
11:00h Petkim - Buyukcekmece (TBL)
11:30h Sivasspor - Yeni Malatyaspor (Süper Lig)
12:00h Nigeria - Mali (Women's World Cup - Qualifications)
12:00h WTA 500 St. Petersburg
12:15h Go Ahead Eagles - AZ Alkmaar (Eredivisie)
12:30h Milan - Sampdoria (Serie A) and
12:30h Wisla Plock - Piast Gliwice (Ekstraklasa)
13:00h Sheffield Wednesday - Rotheram (League 1)
13:00h ATP 500 Rotterdam
13:00h Viktoria Berlin - Verl (3. Bundesliga)
13:00h CSKA - Astana (VTB League) and
13:00h Monaco - Lorient (Ligue 1) and
13:00h Mladost - TSC (Ling Long Tire Super Liga)
13:30h Arbroath - Hibernian (FA Cup)
13:30h Racing Genk - Standard Liège (Jupiler League)
13:30h 2. Bundesliga - SIMULCAST
13:30h Fortuna Düsseldorf - Schalke 04 (2. Bundesliga)
13:30h Hannover 96 - Darmstadt 98 (2. Bundesliga)
13:30h Ingolstadt - Sandhausen (2. Bundesliga)
14:00h Wiesbaden - Saarbrucken (3. Bundesliga)
14:00h Lokomotiva Zagreb - Sola (EHF European League)
14:00h Alavés - Valencia (LaLiga) AS 6 HR and
14:00h Antalyaspor - Fatih Karagümrük (Süper Lig)
14:30h WTA 500 St. Petersburg
15:00h Burnley - Liverpool (Premier League) and and
15:00h Newcastle United - Aston Villa (Premier League) and
15:00h Tottenham Hotspur - Wolves (Premier League) and
15:00h Slovacko - Slavia (First League)
15:00h Australia - South Korea (Women's World Cup - Qualifications)
15:00h Empoli - Cagliari (Serie A) and
15:00h Hajduk - Slaven Belupo (HT Liga)
15:00h Verona - Udinese (Serie A) and
15:00h Angers - Strasbourg (Ligue 1)
15:00h Brest - Troyes (Ligue 1)
15:00h Genoa - Salernitana (Serie A)
15:00h Metalac - Novi Pazar (Ling Long Tire Super Liga)
15:30h ATP 500 Rotterdam
15:30h Ascoli - Como (Serie B)
15:30h Union Berlin - Borussia Dortmund (1. Bundesliga)
16:00h Efes - Tofas (TBL)
16:00h Dortmund - Budućnost (Women's Champions League)
16:15h Levante - Real Betis (LaLiga) and
16:15h PAOK - Atromitos (Super League)
16:30h Famalicão - Moreirense (Liga Portugal Bwin)
16:45h Ajax - Twente (Eredivisie)
17:00h Trabzon - Konya (Süper Lig) and
17:00h Spartak - DAC Streda (Fortuna Liga)
17:00h Celtic - Raith Rovers (FA Cup)
17:00h Budućnost - Mega (ABA Liga) and
17:00h Lens - Bordeaux (Ligue 1) and
17:00h Kolubara - Voždovac (Ling Long Tire Super Liga)
17:30h Leicester City - West Ham United (Premier League) and and
17:30h Olimpija - Maribor (Prva Liga)
17:30h Osijek - Rijeka (HT Liga)
17:30h Hoffenheim - Arminia Bielefeld (1. Bundesliga)
18:00h Sparta - Viktoria Plzen (First League)
18:00h France - China (Women's World Cup - Qualifications)
18:00h Modena - Perugia (Serie A1)
18:00h Sassuolo - Roma (Serie A) and
18:15h Gaziantep - Fenerbahce (TBL)
18:30h Olympiacos - AEK (Super League)
18:30h Unicaja - Real Madrid (ENDESA Liga)
18:30h Real Sociedad - Granada (LaLiga) and
18:30h Club Brugge - Sporting Charleroi (Jupiler League)
19:00h Venezia - Varese (Pallacanestro)
19:00h Crvena zvezda - Zadar (ABA Liga) and
19:00h Flamengo - Burgos (FIBA Intercontinental Cup)
19:00h Belenenses - Vitória Guimarães (Liga Portugal Bwin)
19:00h RNL - Erlangen (Bundesliga)
20:00h ATP 250 Buenos Aires & ATP 250 Dallas
20:00h ATP 250 Buenos Aires & ATP 250 Dallas
20:00h Flamengo - Nova Iguacu (Campeonato Carioca)
20:00h Dallas - Colorad (NHL)
20:00h Ankaran - Calcit Kamnik (Slovenska Liga Women)
20:30h Legionovia - Kalis (PlusLiga Women)
20:45h Reggio Emilia - Treviso (Pallacanestro)
20:45h Metz - Marseille (Ligue 1) and
21:00h Serbia - Brazil (Women's World Cup - Qualifications)
20:00h Boston Celtics - Atlanta Hawks (NBA) and and
20:45h Atalanta - Juventus (Serie A) and
21:00h Espanyol - Barcelona (LaLiga) and
21:00h Indiana Pacers - Minnesota Timberwolves (NBA)
21:30h Russia - Belgium (Women's World Cup - Qualifications)
21:30h Vizela - Gil Vicente (Liga Portugal Bwin) and
22:30h NFL Super Bowl 2022 Pre Show and and and and and and and and and
23:00h Flamengo - Nova Iguacu (Campeonato Carioca)
23:15h Platense - Talleres Córdoba (Primera Division)
23:55h Vasco da Gama - Botafog (Campeonato Carioca)
Account ---> For VIP status please visit this link!
Request match for the next days ---> Click Here